Series
Ratings
195
My Shy BossRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Noble, My LoveRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0