Series
Ratings
20
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0