Series
Ratings
74
NikitaRated ★ 2.0- Resurrection Season 1Rated ★ 2.5
VRated ★ 2.0
SupergirlRated ★ 1.0
Under the DomeRated ★ 1.5
The StrainRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 5.0
VRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
12 MonkeysRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 2.0
Silicon ValleyRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0