Series
Ratings
30- InuYashaRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0