Titles you rated
The King's FaceRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0