Titles you rated
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5