Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0