Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.5
The RestlessRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5