Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- The LandRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0