Movies
Ratings
22
FrankRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5