Titles you rated
FallRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Sunset SunriseRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 1.5
Pretty CrazyRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 2.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
SnatchedRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5