Titles you rated
- 신들의 장난Rated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
B-PROJECT~Kodō*Ambitious~Rated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0