Movies
Ratings
493
The Worst Person in the WorldRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5