Titles you rated
The EqualizerRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
xXxRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5