Movies
Ratings
63
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0