Titles you rated
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0