Titles you rated
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0