Movies
Ratings
56
Edward ScissorhandsRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5