Series
Ratings
12
White ChristmasRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0