Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0