Titles you rated
Shin's ProjectRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
The RanchRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 1.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
1883Rated ★ 4.5