Series
Ratings
27
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0