Titles you rated
The UnfairRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0