Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Why Why LoveRated ★ 3.5
Devil Beside YouRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0- Into the FlamesRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0