Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Bounty HunterRated ★ 2.5
Horrible BossesRated ★ 3.0
Far from HeavenRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0