Movies
Ratings
717
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5