Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.5
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5