Movies
Ratings
456
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 5.0
Mistress AmericaRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 5.0
The BeaverRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 4.5