Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Beyond the CloudsRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5