Titles you rated
AvatarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0