Movies
Ratings
124
LeonRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0