Movies
Ratings
395
August RushRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0