Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0