Titles you rated
The Perfect DateRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.0