Series
Ratings
128
The Third CharmRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Are You Human?Rated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5