Movies
Ratings
30 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 Les MisérablesRated ★ 4.0 Les MisérablesRated ★ 4.0
 Tidal WaveRated ★ 4.0 Tidal WaveRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 TransformersRated ★ 4.0 TransformersRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Step UpRated ★ 4.0 Step UpRated ★ 4.0
 QuickRated ★ 4.0 QuickRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 4.0 The AttorneyRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.5 About TimeRated ★ 4.5
 Love ActuallyRated ★ 4.5 Love ActuallyRated ★ 4.5
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
 InceptionRated ★ 4.0 InceptionRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 4.5 AvatarRated ★ 4.5
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 Music and LyricsRated ★ 5.0 Music and LyricsRated ★ 5.0
 HauntersRated ★ 4.0 HauntersRated ★ 4.0