Titles you rated
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0