Movies
Ratings
1035
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
CollateralRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5