Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5