Series
Ratings
165
My Fair LadyRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0- SoulmateRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0