Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5