Titles you rated
High StrungRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5