Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
VIPRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0