Titles you rated
- The Lost RoomRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
BigRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0