Movies
Ratings
20
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0