Series
Ratings
80 Pippi LongstockingRated ★ 4.0 Pippi LongstockingRated ★ 4.0
 Scent of a WomanRated ★ 4.5 Scent of a WomanRated ★ 4.5
 He Who Can't MarryRated ★ 4.0 He Who Can't MarryRated ★ 4.0
- Hello, God!Rated ★ 4.0
 First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0 First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
 Miss MermaidRated ★ 4.0 Miss MermaidRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
 Thank YouRated ★ 5.0 Thank YouRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
 Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5 Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
 Man from the EquatorRated ★ 3.5 Man from the EquatorRated ★ 3.5
 The Vineyard ManRated ★ 4.0 The Vineyard ManRated ★ 4.0
 Padam PadamRated ★ 4.5 Padam PadamRated ★ 4.5
 On AirRated ★ 3.5 On AirRated ★ 3.5
 Stairway to HeavenRated ★ 4.0 Stairway to HeavenRated ★ 4.0
 Money's WarfareRated ★ 3.5 Money's WarfareRated ★ 3.5
 49 DaysRated ★ 3.0 49 DaysRated ★ 3.0
 History of a SalarymanRated ★ 5.0 History of a SalarymanRated ★ 5.0