Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5