Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Sweet and Salty OfficeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5