Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0