Titles you rated
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 4.0